0212 528 03 58

Müşteri Hizmetleri

Whatsap

WhatsApp'tan Ulaşın

English EN Russian RU Turkish TR

Üretim

Üretim

Markamız EBRU FASHION ürünlerinde temel aldığı ilke kalite ve bu kaliteyi oluşturmak için bütün aşamalardan geçerken markalaşmanın ilk koşulu olan disiplinli ve ilkeli çalışma düşüncesinden hiç vazgeçmeden üretimine devam etmekte bu için gerekli yatırımları yapmaktadır.

Markamız EBRU FASHION üretim de en uzun ve en kaliteli elyaf olan PENYE ipliğini kullanmaktadır. Tüm üretiminde fason üretim hiç kullanmamakta tamamen üretimini kendi bünyesinde en son teknoloji ile gerçekleştirmekte ve sürekli yeni teknolojiyi takip etmektedir. Markamız sektörünün en iyisi olan bağımsız tasarım ofislerinde koleksiyon hazırlatmaktadır. Dünyadaki moda trendlerini takip eden tasarım ekibi aynı zamanda kullanım rahatlığında göz önünde bulundurmaktadır. Ham madde temininde kullanılan piyasanın özenle seçilen en kaliteli penye cotton ve modal iplikleri ecotex belgeli boyahanelerde terbiye edilerek sağlığınıza uygun üretim yapmaktadır.

% 100 VISKON

Viskonun hammaddesi kayın ağacıdır; aynı pamuk gibi selülozdan oluşur. Viskon üretimi sürecinde akışkan hale gelen selülozun yapısında, hemen hemen hiç kimyasal değişiklik olmaz. Bu özellikleriyle viskonun yapısı pamukla yüksek benzerlik gösterir. Viskonun nem alma özelliği, pamuktan daha yüksektir. Normal koşullarda -14 oranında rutubet toplamakta, şişme özelliği yüksek olduğundan %80-120’ye kadar su emebilmektedir. Viskon pamuktan çok daha yüksek olan nem alma özelliğinden dolayı boyanmaya ve baskıya çok elverişlidir. Ayrıca renklerin daha parlak görünmesini sağlar. Viskon kumaşlar, zarif ve rahattır. Elyafın narin ve düzgün eğirme özelliğinden dolayı üründe yumuşak bir tuşe elde edilmektedir. Kaygan ve ten ile uyumludur. Bu yüzden giyimi rahat ve kolaydır. Parlak olması istenilen kumaşlarda, krep kumaşlarda ve örgülerde, parlaklık efekti vermek amacıyla kullanılır. Astar kumaşlarında, bluz, gömlek, tişört, elbise, dekorasyon ve bayan iç çamaşırı üretiminde tercih edilmektedir. Viskon elyafı pamuk, keten ve yün gibi diğer elyaf türleriyle karıştırılarak da kullanılır.

% 100 COTTON PENYE

Pamuk, dünya üzerinde elyafından en çok yararlanılan bitkidir. Penye ipliği, karde pamuk ipliğine göre daha kaliteli olup düzgün görünümlü ve homojendir. Bu ipliklerden üretilen kumaşlar, daha yumuşak tutumlu, daha sağlam, daha düzgün yüzey görünümlü, daha temiz ve parlaktır. Penye pamuk iplikleri, ince yapılı dokuma ve örme kumaşların üretiminde kullanılmaktadır. Üretilen kumaşlar ise kaliteli elbise, bluz, gömlek, tişört, iç çamaşırı ve ev tekstil ürünlerinde kullanılır. Penye iplik üretimimizde, dünyaca tanınan ve yerli pamukların en kalitelisi olan, çok iyi fiziksel özelliklere sahip, temiz, uzun ve ince, kolay boyanabilir özelliklere sahiptir. Bu şekilde ipliklerde maksimum kalite, düzgünlük, sağlamlık ve temizlik sağlanır.